Minust

Olen sündinud 80’nendate lõpul Eesti NSV’s, aga sellest ajast ei mäleta ma mitte kui midagi. Täpsemalt sündisin ma Junnumaal, veetsin seal ka oma lapsepõlve, niiet võin (uhkusega) öelda, et olen Junnlane. Ülesse kasvasin ma segastel 90’nendatel koos meie verinoore vabariigi, tommi ja jerri, lääne disko ja Pentium MMX’idega.

Lasteaed, kus ma oma esimesed neli aastat ennem kooli minekut oma õppetööd alustasin kannab nime Naksitrallid, asukohaks Koonga. Ka põhikool möödus Koongas.  Peale üheksanda klassi lõppu suundusin kolmeks aastaks Audrusse, keskkooli, tollal ma ei uskunud, et need on mu elu kolm parimat aastat. Samuti olen lõpetanud ka Pärnu Saksa Tehnoloogia kooli IT-spetsi erialal ja IT valdkonnas leiba teeninud.

Suvel 2011 läksin ma aega teenima, Staabi- ja Sidepataljoni, esmalt Sidekompaniisse, sealt viidi mind üle Staabikompanii ridadesse autojuhiks, mul õnnestus omale saada auto, mida enamus autojuhid ihkasid, aga neid oli meil kompaniis vaid kaks, selleks autoks oli MAN.

2012 suvel arvati mind kroonust reservi ja ma kolisin Tartusse tööd otsima, pool aastat töötasin klienditeenindajana ühes Lõunakeskuse “digipoes”, tööl ei olnud vigagi, aga palk oli piisavalt niru, et cvkeskusel silma peal hoida. 2013 kevadel mul näkkas ja sain tarkvara testimise tööotsa omale.

Aastal 2023 elasin ma endiselt Tartus, abielus ja kahe lapsega, teenisin üle Eesti keskmise palka IT peal.

Siia tihtilugu enam ei jõua, aga see jääb aegade lõpuni siia alles.

Story of my life, at least as far as I have updated it.